Fuar Organizatörü

MCI FUARCILIK

MCI Türkiye, stratejik katılım ve katılım çözümleri alanında dünyanın lider olan ve 1987 yılından bu yana Dünya’da sektörün gelişmesi isin çalışmalar yürüten MCI Global’in Türkiye partner kuruluşudur. MCI Türkiye, globalden aldığı bilgi ve birikimi Ülkemizde gerçekleştirdiği etkinlikler için bir zenginlik sağlayıcı olarak kullanmaktadır.

“Global Düşünüp, Yerel Uyguluyoruz.”

MCI Türkiye; yaratıcı yaşam deneyimleri, dijitalleştirme, küreselleşme, marka geliştirme ve içerik stratejilerini kullanarak çokuluslu şirketler ve uluslararası kuruluşların performanslarını ve küresel büyümelerini arttırmalarına, yeni müşteriler kazanmalarına ve daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur.

MCI Türkiye Grup şirketlerinden MCI Fuarcılık; bilgi ve birikimlerini, sürdürülebilir kalite anlayışı ile birleştirirken, aynı zamanda tematik yaklaşımlarıyla, düzenlediği etkinliklerin ön plana çıkmasını ve doğru hedef kitle ile buluşmasını sağlamaktadır.

MCI Fuar, organizasyonlarında prensip haline getirdiği sektörel iş görüşmeleri sayesinde (B2B), firmaların doğru zamanda doğru insanlarla irtibata geçebilmesini vesile olmaktadır.

Geleceği bugünden şekillendiriyoruz.

www.mcifuar.com.tr

ARK GRUP

Turizm, tercüme, reklam, tanıtım, organizasyon, danışmanlık ve eğitim hizmetleri konusunda son yıllarda başarılı hizmetler sunan ARK Grup bünyesindeki ARK Fuarcılık, ulusal ve uluslararası fuar ile seminer, kurultay, sempozyum gibi faaliyetlerini profesyonel hizmet anlayışı ile sürdürüyor.

EXPO konusunda Türk pavyonlarının yapımı ve Türkiye’nin yurtdışında tanıtılması konusunda faaliyetlerini sürdüren ARK Fuarcılık bu çerçevede;

2007 yılında Tayland’ın ikinci büyük kenti olan Chiang Mai’de düzenlenen “Royal Flora Ratchapruek 2006 International Gardening Exposition” adı altındaki Uluslararası Bahçecilik Sergi ve Fuarında T.C. Dışişleri Bakanlığı tarafından görevlendirilen konsorsiyum içinde,

2008 yılında “Su ve Sürdürülebilir Kalkınma” temasıyla İspanya’da gerçekleştirilen Expo Zaragoza 2008 organizasyonunda,

2010 yılında Çin’in Shanghai kentinde yapılan“Daha İyi Şehirler, Daha İyi Yaşam” konulu evrensel Expo’nun Türkiye adına ana yüklenici firması olarak,

Aynı zamanda firmamız, EXPO 2015 kapsamında ‘’Daha İyi Bir Dünya İçin Yeni Yollar/Herkes İçin Sağlık” konseptiyle yola çıkan İzmir’in adaylık sürecinde Türkiye’nin tanıtımını üstlenen konsorsiyumda da yer almıştır.

ARK Fuarcılık, deneyimli kadrosu ile önümüzdeki dönemde ulusal ve uluslararası pek çok fuarda etkin rol oynamayı hedefliyor.

www.arkfuarcılık.com

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Barış Sitesi 2114. Sokak, No:8 Çankaya/Ankara
Telefon: +90 312 440 41 55
Faks: +90 312 440 41 54
E-posta: iletisim@road2tunnel.com

Yurtiçi Sponsorluk ve Stant Satış

Murat Biner
+90 505 691 91 96
+90 (312) 440 41 55
E:Posta murat@road2tunnel.com

Yurtdışı Sponsorluk ve Stant Satış

Işınsu Şimşek
+90 538 604 79 73
+90 (312) 440 41 55
E:Posta isinsu@road2tunnel.com