Sponsorluk Fırsatları

3. ULUSLARARASI KARAYOLLARI, KÖPRÜLER VE TÜNELLER İHTİSAS FUARI’nın hedefi;

Katılımcılarına sadece teknoloji üreticilerinden oluşan bir sergi alanı değil projelerin başından sonuna kadar geçen tüm süreci kapsayan emek sahipleri; yükleniciler, alt yükleniciler, çözüm ortakları, teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcılarından oluşan zinciri tamamlayacak gerçek iş Fuarını düzenlemek ve Türkiye adına uluslararası bir marka yapmaktır.

Bu kapsamda “Kıtaların Buluştuğu Yer” mottosu ile hedefine sağlam adımlar ile yürüyen 3. ULUSLARARASI KARAYOLLARI, KÖPRÜLER VE TÜNELLER İHTİSAS FUARI’na sponsor olarak katılmak, ilgili kuruluşların kendilerini farklı konumlamaları açısından önemli olacaktır.

Aşağıda farklı bütçeler ile birbirinden çeşitli ve özel fırsatlar bu kapsamda katılımcı firmaların ilgisine sunulmuştur.

BAYRAK SPONSORLUĞU

Fuar alanı içerisinde, organizatör firma tarafından belirlenecek konumlarda tavandan kırlangıç bayrak asılarak görsel olarak avantaj sağlayan bir çalışmadır. Asılacak olan bayrak sponsor firma tarafından sağlanacak olup toplam 10 adet bayrak yer alacaktır. Bayrak ölçüsü organizatör firma tarafından sponsor firma’ya verilecektir.

Sponsor kontenjanı 10 Firma ile sınırlıdır.

BROŞÜR DAĞITIM SPONSORLUĞU

Katılımcı firma, kendi standı dışında, fuar alanı içinde veya dış alanda broşür dağıtımı yapabilir.

Sponsor kontenjanı 10 firma ile sınırlıdır.

PANEL ALANI YÖNLENDİRME SPONSORLUĞU

Fuar dahilinde düzenlenecek olan panellerin gerçekleştirileceği alanlara yönlendirme için oluşturulacak tabelalarda sponsor olan firmanın logosu yer alacaktır.

Sponsor kontenjanı 2 Firma ile sınırlıdır.

PANEL KARTVİZİTLİK SPONSORLUĞU

Panel dahilinde, sponsor olacak firmanın logosu, katılımcılara dağıtılacak çantalarda yer alacak olan kartvizitliklere işlenecektir.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

FUAR ALANI GİRİŞ KAPISI SPONSORLUĞU

Fuar alanının girişinde yer alan iki kapıda sponsorluğu alan firmaların logoları yer alacaktır.

Sponsor kontenjanı 2 Firma ile sınırlıdır.

FUAR ALANI SU SEBİLİ SPONSORLUĞU

Üç farklı bölümden oluşan fuar alanında, her bir bölümde 2 adet olmak üzere toplam 6 su sebili ziyaretçiler için alana konumlandırılacaktır.

Sponsor kontenjanı 6 Firma ile sınırlıdır.

FUAR PLANI SPONSORLUĞU (ÖZEL FIRSAT!)

Fuar alanı girişinde, fuar planının bulunduğu ve katılımcı firmaların yerlerinin gösterildiği yönlendirme tablosunun çevresine sponsor firmanın logosu, stant bilgileri ve sloganının yer verilmesi ile oluşur.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

FUAR ve İKİLİ GÖRÜŞMELER KATALOĞUNA REKLAM VERME*

Fuar alanı girişinde, katılımcı firmaların profil bilgileri ve logolarının bulunduğu, ikili görüşmeler programı ve fuar’ın amaç ve içeriğinin ayrıntılı aktarıldığı bir katalog dağıtılacaktır.

Sponsor kontenjanı 10 Firma ile sınırlıdır.

GİRİŞ ALANI YELKEN BAYRAK SPONSORLUĞU

Fuar alanına girişin yapıldığı bölgede sponsorluğu alan firmaların yelken bayrakları yer alacaktır.

Sponsor kontenjanı 10 Firma ile sınırlıdır.

HALI KARŞILAMA SPONSORLUĞU (ÖZEL FIRSAT!)

Fuar alanı girişinde halı üzerine yer alacak firma logosu – “Hoş Geldiniz” karşılama yazısı ve stant yönlendirme bilgilerinin izlenmesi ile oluşan bir çalışmadır. Toplamda 1 m x 1,5 m alan kullanılabilir. Baskı sponsor firma tarafından karşılanacaktır.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

HALI YÖNLENDİRME SPONSORLUĞU

Fuar girişinden başlayarak, sponsor firma standına kadar ayak model sticker ile yönlendirme yapılmasıdır. Fuar alanına yerleştirilecek stickerlar sponsor firma tarafından sağlanacaktır.

Sponsor kontenjanı 2 Firma ile sınırlıdır.

INFO DESK SPONSORLUĞU

Fuar alanının girişinde, hollerin bağlantı noktasında oluşturulacak olan info desk, sponsorluğu alan firmanın logoları ile giydirilecektir.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

KALEM VE BLOKNOT SPONSORLUĞU

Tüm fuar ziyaretçilerine bir adet kalem ve bloknot verilecektir. Sponsor firma logosu tüm kalem ve bloknotlara basılacaktır.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

KIYAFET SPONSORLUĞU

Fuar alanında organizasyona bağlı olarak görev alan personel, fuar ve sponsorluğu alan firmanın logolarının yer aldığı kıyafetler giyecektir.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

LED EKRANA REKLAM VERME*

Fuar alanı girişinden kolaylıkla görülebilen Fuar ve Panel alanı arasında bulunan asma kata 50 metre mesafeden kolaylıkla okunabilecek mesafede bir LED ekran yerleştirilecektir. Bu ekran içerisinde periyodik olarak Fuar bilgileri, Panel programı ve duyurular yayınlanacaktır. Bu yayınların arasına firmaya özel tanıtım filmine veya hazır reklamına yer verilmesi ile ilgili sponsorluk oluşacaktır. Sponsor firma tanıtıcı filmini 2 dakikayı geçmeyecek şekilde hazırlayarak organizatör firmaya teslim edecektir.

Sponsor kontenjanı 10 Firma ile sınırlıdır.

POST-IT SPONSORLUĞU

Fuar dahilinde, kayıt esnasında ziyaretçilere dağıtılacak olan post-it’lerde sponsor olan firmanın logosu fuar logosu ile yer alacaktır.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

TAŞIMA KİTİ SPONSORLUĞU

Fuar katılımcı ve ziyaretçilerinin kullanımı amacı ile, fuar girişinde verilen taşıma kiti üzerinde çift taraflı sponsor firmanın logosu ve web adresi bulunacaktır. Sponsor firma, taşıma kitlerinin içine kendi broşür ve tanıtım ürünlerini koyabilecektir.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

WI-FI ALAN SPONSORLUĞU

Fuar dahilinde, sponsor olan firmanın adı, oluşturulacak Wi-Fi alan adı olarak paylaşılacaktır. Açılış sayfasında yapılacak yönlendirme sayesinde sponsor firmanın web sitesi açılacaktır.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

YAKA KARTI SPONSORLUĞU

Fuar alanına girişte tüm katılımcı ve ziyaretçilere dağıtılacak olan yaka kartlarında sponsorluğu alan firmanın logosu yer alacaktır.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

YAKA KARTI İPİ SPONSORLUĞU

Fuar alanına girişte tüm katılımcı ve ziyaretçilere dağıtılacak olan yaka kartlarının boyunda asılı durmasını sağlayan iplerde sponsorluğu alan firmanın logosu yer alacaktır.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

YAKA KARTI PROGRAM SPONSORLUĞU

Fuar alanına girişte tüm katılımcı ve ziyaretçilere dağıtılacak olan yaka kartlarının arka bölümünde yer alacak olan etkinlik programının üzerinde sponsorluğu alan firmanın logosu yer alacaktır.

Sponsor kontenjanı 1 Firma ile sınırlıdır.

SPONSORLARA SAĞLANACAK ORTAK HAKLAR

Sponsorluk tiplerine (Reklam verme paketleri haricinde*) katılım gösterecek firmaların logoları road2tunnel.com web adresinde sayfanın altında yer alacak ve Fuar için yapılacak halkla ilişkiler çalışmaları kapsamında basın bültenlerinde firmanın ürettiği teknoloji ve çözümlere yer verilecektir.

Sponsorluk Bilgi Formu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
*İlgilendiğiniz paketler ile ilgili detaylı bilgi almak, sponsor olmak ve bizimle iletişim kurmak için [email protected] adresine e-posta ile ulaşabilirsiniz.